Lištičky - oboulícní úplet

56 
Předobjednávka
PŘEDOBJEDNÁVKY JSOU UZAVŘENY, další tisk je termínově otevřený, pokud máte o látku zájem můžete mi poslat předobjednávku a já Vás budu kontaktovat při dalším dotisku.
Při objednávce od 2 m cena 530,-/bm, upravím v podkladech pro platbu.
Minimální množství pro předobjednávku je 0,5 m, pak už lze přidávat po 10 cm.
-----------------------------------------------------------------------------
Lištičky, nádherný vzor Markéty Jinochové na organické bavlně.  Jemný a mazlivý vzor spolu s přírodní barvou úpletu patří do kategorie návykových. Zachumlat a mazlit, odpočívat a snít, hrát si...

Oboulícní úplet, 100 % organická bavlna, šíře 155 cm (potisk 147-150cm), gramáž 210-220 g/m2
Organická bavlna s co nejvíce možnou lokálností. Bavlna se u nás zkrátka nepěstuje, ale látky, ty ještě vyrábět umíme. Příze s nejpřísnější mezinárodní certifikací GOTS pochází z Indie. Úplet byl vyroben v Čechách a zde byl pro jistotu a také, aby bylo české legislativě zadosti, atestován pro děti do 3 let. Nádherný vzor natiskli šetrně na Slovensku.

Certifikace:
  • úplet mezinárodní GOTS + český atest pro děti do 3 let,
  • potisk OEKO-TEX třídy I., II., III. a IV. (třída I. pro děti do 3 let)
Cena: 1ks = 10 cm látky v šířce 150 cm. Množství látky zadávejte jako násobky deseti (např. 6 ks = 60 cm látky v dané šíři).

Údržba:

Prát na 30°C, žehlit do 150°C, nebělit, nesušit v bubn.sušičce, prát a sušit úplet po rubové straně, nevystavovat přímému slunečnímu záření, neprat v pracích prostředcích obsahujících opticky zjasňující prostředky. Doporučení prát bez aviváže.
Zbytková srážlivost 4 - 7%.