Ptáčci modří Jana K. Kudrnová

56 
Předobjednávka
Při objednávce od 2 m cena 530,-/bm, upravím v podkladech pro platbu.
Další tisk je zatím termínově otevřený, pokud máte o látku zájem, můžete poslat předobjednávku a já se Vám ozvu, jakmile bude znám termín dalšího dotisku.
Minimální množství pro předobjednávku je 0,5 m, pak už lze přidávat po 10 cm.
-----------------------------------------------------------------------------
Dáte do hrnce trochu toho lesa, přisypete dětský svět, v základu nesmí chybět roky kvalitní grafiky a ilustrace, okořeníte vtipem a na závěr přidáte pořádnou hrst pokory a lásky k té naší planetě, vše v bio kvalitě. Nemíchat, nevařit, nedusit, nechat být, ideálně pár hodin v klidu a je to. Na světě je nádherný vzor Jany Kloučkové Kudrnové, grafické designérky a ilustrátorky, která žije a tvoří z lesa poblíž Olomouce. :)

Oboulícní úplet, 100 % organická bavlna, šíře 155 cm (potisk 147-150cm), gramáž 210-220 g/m2
Organická bavlna s co nejvíce možnou lokálností. Bavlna se u nás zkrátka nepěstuje, ale látky, ty ještě vyrábět umíme. Příze s nejpřísnější mezinárodní certifikací GOTS pochází z Indie. Úplet byl vyroben v Čechách a zde byl pro jistotu a také, aby bylo české legislativě zadosti, atestován pro děti do 3 let. Nádherný vzor natiskli šetrně na Slovensku.

Certifikace:

  • úplet mezinárodní GOTS + český atest pro děti do 3 let,
  • potisk OEKO-TEX třídy I., II., III. a IV. (třída I. pro děti do 3 let)
Cena: 1ks = 10 cm látky v šířce 150 cm. Množství látky zadávejte jako násobky deseti (např. 6 ks = 60 cm látky v dané šíři).

Údržba:

Prát na 30°C, žehlit do 150°C, nebělit, nesušit v bubn.sušičce, prát a sušit úplet po rubové straně, nevystavovat přímému slunečnímu záření, neprat v pracích prostředcích obsahujících opticky zjasňující prostředky. Doporučení prát bez aviváže.
Zbytková srážlivost 4 - 7%.