Od soumraku do úsvitu By Myyna

Předobjednávky na červnový dotisk jsou uzavřeny.
Další tisk je zatím termínově otevřený, pokud máte o látku zájem, můžete poslat předobjednávku a já se Vám ozvu, jakmile bude znám termín dalšího dotisku.
Minimální množství pro předobjednávku je 0,5 m, pak už lze přidávat po 10 cm.
59 
Předobjednávka
Dva splněné sny. Nádherný vzor Markéty Jinochové na organické bavlně. Na blogu najdete kousek cesty k této kráse, pokus o popsání nepopsatelného :) 

Oboulícní úplet, 100 % organická bavlna, šíře 155 cm (potisk 147-150cm), gramáž 210-220 g/m2
Organická bavlna s co nejvíce možnou lokálností. Bavlna se u nás zkrátka nepěstuje, ale látky, ty ještě vyrábět umíme. Příze s nejpřísnější mezinárodní certifikací GOTS pochází z Indie. Úplet byl vyroben v Čechách a zde byl pro jistotu a také, aby bylo české legislativě zadosti, atestován pro děti do 3 let. Nádherný vzor natiskli šetrně na Slovensku. 

Certifikace:
  • úplet mezinárodní GOTS + český atest pro děti do 3 let,
  • potisk OEKO-TEX třídy I., II., III. a IV. (třída I. pro děti do 3 let)
Cena: 1ks = 10cm látky v šířce 150 cm. Množství látky zadávejte jako násobky deseti (např. 6 ks = 60 cm látky v dané šíři).

Údržba:

Prát na 30°C, žehlit do 150°C, nebělit, nesušit v bubn.sušičce, prát a sušit úplet po rubové straně, nevystavovat přímému slunečnímu záření, neprat v pracích prostředcích obsahujících opticky zjasňující prostředky. Doporučení prát bez aviváže.
Zbytková srážlivost  4 - 7%.