Ptáčci červení - 0,4m

156 
K dispozici 1
Poslední kouseky, lze objednat pouze celé množství tj. 0,4m v plné šíři = 1 ks do objednávky = 156,- Kč.
Dáte do hrnce trochu toho lesa, přisypete dětský svět, v základu nesmí chybět roky kvalitní grafiky a ilustrace, okořeníte vtipem a na závěr přidáte pořádnou hrst pokory a lásky k té naší planetě, vše v bio kvalitě. Nemíchat, nevařit, nedusit, nechat být, ideálně pár hodin v klidu a je to. Na světě je nádherný vzor Jany Kloučkové Kudrnové, grafické designérky a ilustrátorky, která žije a tvoří z lesa poblíž Olomouce. :)

Oboulícní úplet, 100 % organická bavlna, šíře 155 cm (potisk 147-150cm), gramáž 210-220 g/m2
Organická bavlna s co nejvíce možnou lokálností. Bavlna se u nás zkrátka nepěstuje, ale látky, ty ještě vyrábět umíme. Příze s nejpřísnější mezinárodní certifikací GOTS pochází z Indie. Úplet byl vyroben v Čechách a zde byl pro jistotu a také, aby bylo české legislativě zadosti, atestován pro děti do 3 let. Nádherný vzor natiskli šetrně na Slovensku.

Certifikace:

  • úplet mezinárodní GOTS + český atest pro děti do 3 let,
  • potisk OEKO-TEX třídy I., II., III. a IV. (třída I. pro děti do 3 let)
Údržba:
Prát na 30°C, žehlit do 150°C, nebělit, nesušit v bubn.sušičce, prát a sušit úplet po rubové straně, nevystavovat přímému slunečnímu záření, neprat v pracích prostředcích obsahujících opticky zjasňující prostředky. Doporučení prát bez aviváže.
Zbytková srážlivost 4 - 7%.